Domek

Mając na względzie wzrastające tempo życia, w którym często zaczyna brakować nam czasu na rodzinę, przyjaciół, zabawę czy odpoczynek stworzyliśmy miejsce, gdzie czas płynie wolniej...

To kameralny zakątek, z dala od zgiełku, pośród lasów i łąk z panoramicznym widokiem na Pasmo Babiej Góry i Policy w Zawoi w Beskidzie Żywieckim, to komfortowe miejsce, gdzie w zaciszu kominka można leniwie delektować się spokojem i pięknem natury.

Nasz Dom to precyzja rzemiosła ręcznie ciosanych bali, przemyślana architektura, w której połączono piękno folkloru, nowoczesny styl i technologię,  to wysoka jakość wykonania oraz bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Historia

Oglądacie zdjęcie na którym widać wielkiego uśmiechniętego psa tak to Dante dla Dantego stworzyliśmy te miejsce i ten Dom..

W góry z psem? To będzie przyjemność!

Nie byłabym sobą, gdybym nie zachęcała Was do zabierania swoich czworonogów wszędzie ze sobą :) Wyjazd z psem w góry to wielka gratka dla Twojego pupila, ale i przecież dla Was - nie trzeba organizować mu hotelu na czas Waszego wyjazdu, a do tego kto Was bardziej zachęci do spacerów? No właśnie! Nasz Dante, z psem w góry, :(- oto nasza recepta na sukces.

Gdzie w góry z psem?

Gdzie w góry z psem? To pytanie zadaje sobie bardzo często. Moja odpowiedz? Kupie dom z myślą o wakacjach z moim Dante !!
Nieważne, na co się zdecydujecie - jestem pewna, że znajdziecie swój wymarzony nocleg...

Wynajem

Poczuj klimat domu.

W domu na parterze znajduje się przeszklony salon z widokiem na pasmo Babiej Góry.
W salonie znajduje się w pełni wyposażona kuchnia z wyspą, przy której popijając szampana, można podziwiać panoramę na Królową Beskidów. Parter domu zaprojektowany został z myślą połączenia funkcjonalności z wygodą. Przestronny narożnik pozwoli na wieczorny relaks przy promieniach ognia w kominku oraz zapewni niezapomniany sen jednej z par. Cały dom posiada ogrzewanie sterowane WI-fi, który uprzyjemni najmłodszym Gościom bieganie boso poprzez podłogowe ogrzewanie ( parter domu ). 
Na parterze jest także przestronna łazienka z dużą kabiną prysznicową i sauną fińską  Po wyczerpujących wędrówkach czy szusowaniu na stokach, można zregenerować swe zmęczone ciało podczas seansu w saunie. . Z salonu można wyjść
na taras widokowy. Na piętrze są dwie oddzielne sypialnie, wyposażone w podwójne łóżka szt 3 i dwoma małymi tarasami. Dom przeznaczony jest dla maksymalnie 8 osób. Całkowita powierzchnia domu to 120 m2. Posiadamy Wi-fi. 

Biuro Ekspertyz Sądowych
Bielizna pościelowa, stołowa, ręczniki
Biuro Ekspertyz Sądowych
Drewno do kominka
Biuro Ekspertyz Sądowych
Ogrzewanie elektryczne
Biuro Ekspertyz Sądowych
Kuchnia
Biuro Ekspertyz Sądowych
Sauna
Biuro Ekspertyz Sądowych
Bezpłatny internet Wi-Fi
Biuro Ekspertyz Sądowych
Telewizja z dostępem do internetu
Biuro Ekspertyz Sądowych
Pełne wyposażenie kuchni w naczynia kuchenne i stołowe
Biuro Ekspertyz Sądowych
sprzęt kuchenny
Biuro Ekspertyz Sądowych
Stół i krzesła na tarasie
Biuro Ekspertyz Sądowych
Ogrodzony ogród
Biuro Ekspertyz Sądowych
Parking